Další italský ráj prodává domy za 30 Kč. Bonus? 110 % na renovaci

Date:

Share post:

Pokud se vám nechce každý rok hledat ideální místo, kam se vypravíte za odpočinkem, vytvořte si vlastní kousek ráje na zemi, kam se budete rádi vracet nebo dokonce trvale žít. Dobrým nápadem může být přestěhovat se na místo, kde bude celý rok jednou velkou dovolenou. Ideálnější země než Itálie přitom snad ani neexistuje.

Itálie pravidelně vyhrává všechny žebříčky o nejoblíbenější či nejvysněnější destinaci světa. Není divu, je dokonalým mixem hor, moře, dobrého jídla, historie, kultury… A je zde skvělá šance pořídit si v této ideální zemi dům a to jen za 1 euro.

Mnoho starobylých, romantických a okouzlujících míst po celém poloostrově naskočilo na módu prodeje nevyužívaných nemovitostí novým obyvatelům za mimořádně výhodné ceny, často za symbolické euro.

Podmínkou je většinou závazek opravit dům, nastěhovat se, začít na místě žít a podnikat.

Young girl in red dress watching the sunset sitting on a vintage bicycle

Na novou vlnu naskočilo nedávno také sicilské město Castiglione di Sicilia, které nabízí domy doslova za cenu šálku kávy.

Městečko zasazené na svazích sopky Etna, v blízkosti elegantní Taorminy a pláží východního pobřeží Sicílie, prodává zhruba 900 opuštěných domů.

Noví obyvatelé si budou moci vychutnat domov obklopený lesy, olivovými háji, pomerančovými sady, plantážemi lískových oříšků a vinařskými usedlostmi.

Většina nemovitostí se nachází v nejstarších částech města. Asi polovina z nich je do velké míry rozpadlá, takže bude zapotřebí investovat větší obnosy.

- Reklama -PR články

Další články autora

Pravidelná kontrola vašeho vozu Škoda v autorizovaném servisu se vyplatí

Každý, kdo patří mezi zodpovědné řidiče, by měl využívat služeb autorizovaného servisu. Hlavní důvod spočívá v tom, že...

Víte, kde koupit 100 % 3D vánoční stromeček za skvělou cenu?

Vánoce jsou co nevidět tady, a tak si můžeme pomalu začít nakupovat vánoční výzdobu. Mnohé drobnůstky můžeme nazdobit...

Opravy Barrandova mostu jsou v plném proudu. Jak zvládnout dopravní omezení?

Pražským řidičům už dnes není potřeba připomínat, že rozsáhlou rekonstrukcí probíhá Barrandovský most. Po několik let byla příprava...

Krystaly a přírodní elementy

Krystaly jsou spojovány s přírodními elementy, jako je oheň, voda, země, kouř nebo vzduch. Tyto elementy znamenají přírodní...